
Декоративна свічка Верба до Вербної неділі Розмір S | Великодня свічка ручної роботи
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 121
Оригінальна декоративна свічка у формі гілочки верби — символ весни, життя та духовного оновлення.
Свічка створена вручну та повторює природну форму вербної гілочки з характерними пухнастими котиками. Такий виріб стане красивим елементом декору до Вербної неділі та Великодніх свят.
Свічка чудово підходить для:
• святкового декору
• прикраси великоднього столу
• фотосесій та святкових композицій
• символічного подарунку
Характеристики:
• діаметр – 1,8 см
• висота – 20 см
• вага воску – 35 г
Свічка гармонійно поєднується з декоративними підсвічниками "Пташка" та стане атмосферною деталлю весняного інтер’єру (можна обрати в папці "Підсвічники" та придбати разом із свічкою) .
Кожна свічка виготовляється вручну, тому може мати легкі відмінності, що підкреслює унікальність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Столова |
| Ароматизована | Так |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Колір | Коричневий |
| Час горіння | 2 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Наявність підставки | 0 шт. |
| Діаметр свічки | 18 мм |
| Ширина свічки | 18 мм |
| Висота свічки | 20 мм |
| Вага свічки | 35 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Гравіювання | Ні |
| Напис | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ароматизированная | Так |
- Ціна: 190 ₴

