
Підсвічник Пташка для свічки Розмір S , діаметр - 2 см | Великодній декор
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 122
+380 (93) 110-08-20
0984480372
Керівникповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжний декоративний підсвічник у формі пташки — стильний елемент весняного та великоднього декору.
Пташка символізує мир, добро та світлі новини, тому такий підсвічник особливо доречний у святкових композиціях до Вербної неділі та Великодня.
Елегантний дизайн із золотим або зеленим декором робить виріб красивою прикрасою для дому, святкового столу або фотозони.
Підсвічник ідеально підходить для тонких декоративних свічок діаметром до 20 мм.
Характеристики:
- ширина – 7 см
- довжина – 10 см
- внутрішній діаметр – 2 см
- висота – 7,5 см
Підсвічник можна використовувати:
- для святкового декору
- для великодніх композицій
- для прикраси інтер’єру
- як подарунок до весняних свят
Чудово поєднується зі свічкою у формі вербної гілочки Розміром S (можна знайти в папці "Весняні та Великодні свічки" та замовити разом із підсвічником в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Гіпс |
| Колір | Білий |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми, довга свічка циліндричної форми, пенькова свічка |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Комплектація свічкою | 0 шт. |
| Ширина підсвічника | 70 мм |
| Глибина підсвічника | 20 мм |
| Діаметр підсвічника | 100 мм |
| Висота підсвічника | 75 мм |
| Вага підсвічника | 200 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

